Ons Team

Ons team

Met 24 enthousiaste professionals vormen wij het team van Onderwijs Maak Je Samen; ons team bestaat uit gedreven en professionele mensen met lef. We stellen ons graag aan je voor. Wij werken in, voor en met het onderwijs omdat we geloven dat onderwijs het verschil kan maken voor elk individu. Iedereen binnen ons team doet dat op onze manier vanuit zijn of haar eigen expertise, interesse en vakgebied.

Wij maken graag het verschil; voor jou en met jou!

Alette Schoenmaker

Alette Schoenmaker

Adviseur

Alette@onderwijsmaakjesamen.nl

06 13 24 57 64

View more
Alicia Janssen

Alicia Janssen

Programmeur

alicia@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Barbara van der Linden

Barbara van der Linden

Adviseur

Barbara@onderwijsmaakjesamen.nl

06 18 95 93 20

View more
Carla Stellaard

Carla Stellaard

Adviseur

Carla@onderwijsmaakjesamen.nl

06 12 45 31 54

View more
Debbie Dekkers

Debbie Dekkers

Administratief mederwerker

debbie@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Dirk Rooijakkers

Dirk Rooijakkers

Programmeur

dirk@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Erik Boeschoten

Erik Boeschoten

Directeur (creatief)

Erik@onderwijsmaakjesamen.nl

06 46 01 41 81

View more
Frances Heggen

Frances Heggen

Adviseur

Frances@onderwijsmaakjesamen.nl

06 46 27 87 14

View more
Frank Cuppers

Frank Cuppers

Adviseur

Frank@onderwijsmaakjesamen.nl

06 48 19 18 74

View more
Giel van den Berg

Giel van den Berg

Programmeur, app ontwikkelaar

Giel@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Hans van Leeuwen

Hans van Leeuwen

Adviseur

Hans@onderwijsmaakjesamen.nl

06 10 18 71 48

View more
Ilse Meelker

Ilse Meelker

Adviseur

Ilse@onderwijsmaakjesamen.nl

06 48 19 18 92

View more
Ine van de Sluis

Ine van de Sluis

Adviseur

ine@onderwijsmaakjesamen.nl

06 12 45 52 32

View more
Iris Tabor

Iris Tabor

PR/marketing

Iris@onderwijsmaakjesamen.nl

06 28 81 66 32

View more
Janne-Marie Biesheuvel

Janne-Marie Biesheuvel

Administratief medewerker

Jannemarie@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Job Christians

Job Christians

Directeur (algemeen)

Job@onderwijsmaakjesamen.nl

06 44 39 42 80

View more
Joyce van den Boogaard

Joyce van den Boogaard

Adviseur

joyce@onderwijsmaakjesamen.nl

06 50 22 12 89

View more
Lyan van Santvoort

Lyan van Santvoort

Financieel administratief medewerker

Lyan@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Mark Verlijsdonk

Mark Verlijsdonk

Grafisch vormgever, fotograaf

mark@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Martijn Smoors

Martijn Smoors

Adviseur

Martijn@onderwijsmaakjesamen.nl

06 81 95 22 77

View more
Martine Creemers

Martine Creemers

Adviseur

Martine@onderwijsmaakjesamen.nl

06 39 01 20 99

View more
Michel van de Ven

Michel van de Ven

Adviseur

Michel@onderwijsmaakjesamen.nl

06 10 41 33 89

View more
Niels Boymanns

Niels Boymanns

App ontwikkelaar

Niels@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Puck Lamers

Puck Lamers

Adviseur

puck@onderwijsmaakjesamen.nl

06 14 45 40 18

View more
Stephanie van Besouw

Stephanie van Besouw

Grafisch vormgever, illustrator

Stephanie@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Teun van Lith

Teun van Lith

Projectmedewerker Looqin

teun@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 52 09 71

View more
Ton Paulusse

Ton Paulusse

Interim schoolleider

ton@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Yorick Saeijs

Yorick Saeijs

Adviseur

Yorick@onderwijsmaakjesamen.nl

06 45 00 67 41

View more

Stel je vraag aan

sluiten

sluiten

Geef aan waarin je geïnteresseerd bent