Ons Team

Ons team

Met 28 enthousiaste professionals vormen wij het team van Onderwijs Maak Je Samen; ons team bestaat uit gedreven en professionele mensen met lef. We stellen ons graag aan je voor. Wij werken in, voor en met het onderwijs omdat we geloven dat onderwijs het verschil kan maken voor elk individu. Iedereen binnen ons team doet dat op onze manier vanuit zijn of haar eigen expertise, interesse en vakgebied.

Wij maken graag het verschil; voor jou en met jou!

Alette Schoenmaker

Alette Schoenmaker

Adviseur

Alette@onderwijsmaakjesamen.nl

06 13 24 57 64

View more
Barbara van der Linden

Barbara van der Linden

Adviseur

Barbara@onderwijsmaakjesamen.nl

06 18 95 93 20

View more
Carla Stellaard

Carla Stellaard

Adviseur

Carla@onderwijsmaakjesamen.nl

06 12 45 31 54

View more
Debbie Dekkers

Debbie Dekkers

Administratief medewerker

debbie@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Erik Boeschoten

Erik Boeschoten

Adviseur / programmeur

Erik@onderwijsmaakjesamen.nl

06 46 01 41 81

View more
Evita Panhuijzen

Evita Panhuijzen

Sales medewerker Looqin

evita@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 52 09 71

View more
Frances Geene

Frances Geene

Adviseur

Frances@onderwijsmaakjesamen.nl

06 46 27 87 14

View more
Hanneke Dekker

Hanneke Dekker

Adviseur

hanneke@onderwijsmaakjesamen.nl

06 47 90 13 09

View more
Hans van Leeuwen

Hans van Leeuwen

Adviseur

Hans@onderwijsmaakjesamen.nl

06 10 18 71 48

View more
Ilse Meelker

Ilse Meelker

Adviseur

Ilse@onderwijsmaakjesamen.nl

06 48 19 18 92

View more
Ine van de Sluis

Ine van de Sluis

Adviseur

ine@onderwijsmaakjesamen.nl

06 12 45 52 32

View more
Iris Tabor

Iris Tabor

PR/marketing

Iris@onderwijsmaakjesamen.nl

06 28 81 66 32

View more
Janne-Marie Biesheuvel

Janne-Marie Biesheuvel

Administratief medewerker

Jannemarie@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Jenneken van der Mark

Jenneken van der Mark

Adviseur

jenneken@onderwijsmaakjesamen.nl

06 46 35 13 40

View more
Jeroen Braak

Jeroen Braak

Programmeur

jeroen@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Job Christians

Job Christians

Directeur (algemeen)

Job@onderwijsmaakjesamen.nl

06 44 39 42 80

View more
Joyce van den Boogaard

Joyce van den Boogaard

Adviseur

joyce@onderwijsmaakjesamen.nl

06 50 22 12 89

View more
Lyan van Santvoort

Lyan van Santvoort

Financieel administratief medewerker

Lyan@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Mark Verlijsdonk

Mark Verlijsdonk

Grafisch vormgever, fotograaf

mark@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Martijn Smoors

Martijn Smoors

Adviseur

Martijn@onderwijsmaakjesamen.nl

06 81 95 22 77

View more
Martine Creemers

Martine Creemers

Adviseur

Martine@onderwijsmaakjesamen.nl

06 39 01 20 99

View more
Michel van de Ven

Michel van de Ven

Adviseur

Michel@onderwijsmaakjesamen.nl

06 10 41 33 89

View more
Niels Boymanns

Niels Boymanns

App ontwikkelaar

Niels@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Puck Lamers

Puck Lamers

Adviseur

puck@onderwijsmaakjesamen.nl

06 14 45 40 18

View more
Teun van Lith

Teun van Lith

Projectmedewerker Looqin

teun@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 52 09 71

View more
Ton Paulusse

Ton Paulusse

Interim schoolleider

ton@onderwijsmaakjesamen.nl

0492 88 11 57

View more
Yannick Veldkamp

Yannick Veldkamp

Programmeur

yannick@looqin.co

0492 88 11 57

View more
Yorick Saeijs

Yorick Saeijs

Adviseur

Yorick@onderwijsmaakjesamen.nl

06 45 00 67 41

View more

Stel je vraag aan

sluiten

sluiten

Geef aan waarin je geïnteresseerd bent